سلامی چو بوی خوش آشنایی

مدت هاست اینجا ننوشته ام. هر لحظه ام از عطر بودنش پر است و هر بار بوسیدنش و هر بار بوییدنش ، عمر دوباره ء من است .

قبل تر ها فکر میکردم که بعضی از این مادرها چقدر دیوانه ان که انقدر قربون صدقه بچه های زشتون میرن و بچه های خنگشون رو انیشتین فرض میکنن و بچه های بد ترکیبشون رو مدل و اسطوره میبینن. حالا میفهمم. حالا همه رو میفهمم.

حالا میدونم که تمام مادرها خوشبختن. میدونم که تمام مادرها در آغوششون زیباترین ، باهوشترین ، دوست داشتنی ترین ، و شیرین ترین بچهء دنیا رو دارن. میدونم که بچه هم مثل " عقل" ه . که هیچ کس معتقد نیست عقل کسی از اون بیشتر و بهتره ، و هیچ مادری هم فکر نمیکنه که کاش به جای این یکی ، بچه ء فلانی مال من بود. هر مادری بهترین آفریده ء خدا رو داره .

برای ما هم کمانگیر کوچکمون به نظرمون شیرین ترین و دوست داشتنی ترین بچه دنیاست .

جوجه این روزها خیلی بازیگوشی میکنه و گاهی نفسم میگیره از خستگی. سال نو با اون بهترین سال نومون بود. دو تا سفر خوب و به یاد موندنی رفتیم که یکیش رو مادر و پسری رفتیم و کلی خوش گذروندیم با هم.

توی این مدت که ننوشتم هشت ماهه شد و حالا یک هفته بیشتر به پایان نه ماهگیش نمونده و من در عجبم که روزها چرا با هم مسابقه گذاشتن؟ یک کم امان بدهید شما رو به خدا!

روز 12 اردیبهشت اولین دندون از فک بالاش هم جوونه زد و حالا ما یک جوجه سه دندون داریم. امروز هم برای اولین بار موزش رو گذاشتم جلوش و خودش تیکه هاش رو برداشت و خورد. هرچند که تلفات و حواشیش خیلی بود و فکر کنم یک چهارمش بیشتر به معده اش نرسید و بقیه اش به صندلی ولباس و پیش بندش مالیده شد.

ادامه مطلب چند تا عکس از گل پسر ماست .

 

 


 

 

جوجه من در حال تفکر . عاشق این فیگورشم .

الهی فدات بشم مادر که انقدر خوش تیپی . عاششششششششششششقتم.

از سفر به یاد موندنی مادر و فرزندی. لازمه بگم اینجا هم عاشقشم.

جوجه فردای بازگشت از سفر در تولد هشت ماهگیش.  با کلی عشق لباس تنش رو خریدم و فقط دو بار تنش شد. عاشقتم کپل.

پسرک خندان من در حال تمرین سینه خیز با آخرین سرعت روی تخت ما. انقدر این حرکت رو کرد که در یک لحظه غفلت من با صورت از روی تخت افتاد پایین و بدترین لحظه های عمر منو رقم زد.

عاشقتم کمانگیر کوچولوی من . عاشقتم مادر. نفسم به نفست هات بَنده .

  
نویسنده : مادر ; ساعت ۳:٢۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٦ اردیبهشت ۱۳٩٢
تگ ها :