پسرک ، مرد میشود.

این روزها سخت مشغول پسرکم. جوجه ما روز شنبه برای اولین بارتونست با استفاده ازنرده های تختش بایسته . هرچند که بی نهایت خوشحال شدم. اما این یعنی که از حالا تا زمانی که خودش بتونه مراقب خودش باشه و تعادلش کامل بشه ، باید تمام مدت چشمم بهش باشه . مشکلی هم که داریم اینه که از تخت پارک ، تخت  ، روروئک ، صندلی غذا و هرچیزی که محصورش میکنه بدش میاد و حتی یک دقیقه نمیمونه . حالا صندلی غذا رو به زور مینشونمش. اما تخت و تخت پارک که چنان حرکاتی میکنه که آدم انگشت به دهن میمونه و امکان نداره که یک دقیقه بنشینه توش .

این چند روز هم تبش بالا بود و مرتب ناله میکرد. درحال درآوردن دندون های جدیده. 4 تا دندون بالا و دو تا پایین و حالا نیش های بالا داره جوونه میزنه و جوجو خیلی درد میکشه . مرتب بغلمه و براش آواز میخونم .

راستی برای اولین بار غریبی هم کرد و  وقتی رفت بغل خواهرم بغض کرد و دوباره دستهاش رو به سمت من باز کرد.

امیدوارم که زودتر این پروسه دندون در آوردن تموم بشه و پسرکم یک نفس راحت بکشه ، ما هم.

دیروز بیرون بودم ، کادوی روز مرد برای شیرمرد کوچکم ، یک پنگوئن که توی قایق سواره و وقتی نخ قایق رو میکشیم روی آب حرکت میکنه خریدم براش. اولین هدیه روز مردش.

 

/ 13 نظر / 44 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوا

دندون درآوردن ازون دردهای شیرینه که بچه ومادر باهم دردمیکشن.برایش لثه اش راماساژبده.من بچهارابغل میکردم باانگشتم لثه هاشونو ماساژمیدادم خیلی اروم میشدن. عزیزم بعدکه تعادلش درست شد باید دنبالش راه بیفتی شواهد هم نشون میده خونه شماازون خونه های باجزئیاته که بچه را به وجدمیاره.

sama

مبارکه دندونای پسرک...

آزاده

زنده و پاینده باشه شیرمردت ریحانه جون. زیر سایه پدر و مادر باشه.

شیوادالان بهشت

انشالا همیشه تنش سالم باشه

مریم مامان باران

عزیزکوچولو امیدوارم خیلی زود دندونات در بیاد و هم خودت و هم مامان و بابات راحت بشید که خداوکیلی از جهاد اکبر سخت تره این پروسه دندون در اوردن شماها مخصوصاکه زبونم ندارید که مثل باباهاتون غرغر کنین جیگر ادم کباب میشه واستون[نیشخند] ببوسش و ببخش یه مدت خیلی کمرنگ بودم.

زیبا

دلم تنگ شده هم برا خودت هم پسرک [ناراحت]

آزاده

مامان خانومی خیلی خیلی غیبت داری ,‌ اونهم از نوع "غیر موجه"! خجالت هم خوب چیزیه والا... زودتر بیا آپ کن دیگه ,‌ چقدر بیایم سر بزنیم خبر جدیدی از این پرنس کوچولو نباشه آخه

شیوا دالان بهشت

عزیزم بیا از پسرک بنویس دلم براش تنګ شده