الوعده وفا

این سبد گیفت هاش قبل از تموم شدن. گیفت های بچه ها شامل مسواک عروسکی پایه دار و شکلات کارتی بود که روش پانچ شده بود. گیفت هایی که به همه میدادیم هم شیرینی سفارشی به شکل دندون بود که با شکلات سفید کاور شده بود و با آیسینگ آبی روش حرف A نوشته شده بود .

این ها کارت های تشکر ار مهمون ها بود که به هر خانواده دادیم ، کارت تماما دست ساز مامانشه و تکنیکش هم کلاژه ! متنش هم این بود :

" دندان کوچک آرش کوچک ما ، بهانه ایست کوچک برای شاد بودن و این شادی کوچک بهانه ای برای دیدار روی ماه دوستانی عزیز.

از اینکه در محفل دوستانه ما حضور یافتید و در شادی ما سهمی داشتید یک دنیا سپاس.

برایتان همیشه دنیا را سبز وشاد آرزو میکنیم. بهارتان پیشاپیش مبارک"

 

 

این هم ریسه دندونی که تماما ساخت دست مامانشه .

خب عکس های بهم چسبیده رو نمیشه بینشون فاصله انداخت گویا. اون بالایی یک سینی از میوه های آماده ء سروه . این هم جوجه ما ، که منتظر نشسته تا مهمون هاش بیان.

این یک سینی از کاناپه ها. شامل رول کالباس با سه طعم پنیر. تارت با فیلینگ مرغ و پیازچه و کلاب تن ماهی که روش گوجه گیلاسی گذاشتم. 4 تا سینی از این ساندویچ ها آماده کرده بودم که فقط دو تاش رو گذاشتیم سر میز! بسکه مهمون داشتیم!:(

این هم یک عکس از میز میوه  و تنقلات . بعداز شام این میز شد میز دسر ، پر از دسرهای خوشگل و خوشمزه و پر زحمت که به سلامتی حتی یک عکس هم ازش نداریم!گریه

دلمه . سه تا ظرف دلمه اماده کرده بودم که فقط یکیش رو گذاشتم سر میز و بقیه رو توی ظرف های یک بار مصرف دادم که مهمانان عزیز ببرند و نوش جان کنند.

 

نمای ورودی . فقط نمیدونم چرا شوهر جان با شمع خاموش عکس گرفته !

یک سینی دیگه از فینگر فودهامون.

خب باز هم عکس بهم چسبیده . بالایی سالاد آمریکایی شامل کرفس و کلم و کشمش و ذرت و اینهاست که خیلی هم مورد استقبال واقع شد. پایینی هم سالاد اولویه . یک سری عکس ها رو شوهر جان قبل از اینکه روکش غذاها رو برداریم گرفته . یعنی همین عکس هایی هم که داریم شنبه - یک شنبه است !

بدون شرح دیگه . سالاد فصل!

نمایی از میز شام. اگر دقت کنید اون وسط ظرف آش رو میبینید که با کشک روش دندون کشیدم ولی معلوم نیست . باز هم که دقت کنید اون ته ظرف کشک بادمجون رومیبینید!

سلسله عکس های بهم چسبیده .

اولیش یک نمای دیگه از میز شام.

دومیش جوجه تاجدار و یک دندون ما در بغل مامانش .

سومیش هم کیک دندونی قبل از اینکه بلایی سرش بیاد!

تنها تصویر موجود از سبد گیفت هاش که از یک عکس دیگه کراپ شد!

گیفت هاش و سبد نیمه  خالی .

این هم موتزارت وقتی کوچک بود!

/ 26 نظر / 186 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اعظم

همه جيز عالي بود... واي من تصور اين همه كدبانوكري رو نمي تونم بكنم ...

زیبا

سلام عزیزم خوبی؟ سال نوت مبارک این پسری چی کار می کنه با عیددیدنیااا اگه میشه عکساشو بزار لطفن

مری

کجایی پس دختر جون؟:*

تینا

کاش از خودت یه خبری بدی.به خدا گناه داره اینهمه میام و نگرانتم...ان شاالله که خوب باشی.

زیبا

چرا نیسی ؟ حالتون که خوبه ؟ دلم برات تنگ شده

مری

کجایی پس دخترجون؟:(

آزاده

خدا اين ني ني نازدونه رو حفظ كنه براي مامان و باباش... خيلي زحمت كشيدي انصافا، من عمرا نتونم همچين مهموني بدم... بابا با سليقه... عزيز دلم ايشالا مهموني هاي بعدي همه چيز همونطوري باشه كه دلت ميخواد و ديگه اين چند مورد غيرمطلوب هم پيش نياد... خوش باشي گلم

بانوی دریا

زحمت کشیده بودی منم میخوام آش دندونی بپزم مبارکش باشه

آبجی

سلام عزیزه دلم خوبی خواهری من و که یادتون هست تو روزایه اخر اسفند اومدم حلالیت برا سفر خونه خدا ازت گرفتم ..... این روزا بعد از برگشت خیلی شلوغ پلوغ بوده ... ولی چند دفعه ای اومدمو و دیدم نمی نویسید و هر بار به امید دفعه بعد رفتم ولی امروز دیگه رسما نگرانه نگرانم که نکنه اتفاقی افتاده تو روخدا شده چند سطر بنویسید و بگید همه چیز خوبه بگید کوچولویه ما خوبه خودتون خوبید و همه چی آرومه

مه سو

الهیییییییییییییییییییییییییییی.....جوجوی نازنازیییییییییییییییییی..... چه مامان با سلیقه ای...چه غذاهای رنگ رنگی....واقعا خیلی ناراحتی داره که مهمون ها همه نیومدن با اینهمه تدارکی که دیده بودین...........و اینهمه زحمتی که کشیده بودین....[نگران] راستی....چرا آرش؟!!!! مگه اسمش علی نبود؟!چرا من همچین چیزی برداشت کرده بودم آیا؟!